Kontakt

Oddział Handlowy
Łodygowice
ul. Żywiecka 66
34-325 Łodygowice
woj. śląskie

+48 783 888 892
+48 33 861 80 01
[email protected]

Oddział Handlowy


Interesują Cię sklejki sosnowe cienkowarstwowe? Szukasz płyty wiórowej laminowanej? A może potrzebujesz perforowanej płyty pilśniowej? Te i inne wyroby drzewne znajdziesz w Oddziale Handlowym w miejscowości Łodygowice, gdzie proponujemy wysokiej jakości produkty powstające w zakładach przemysłowych Paged. W produkcji wykorzystujemy materiały najlepszego gatunku i nowoczesne technologie. Nasi wykwalifikowani pracownicy od dziesięcioleci dbają o najwyższą jakość wyrobów.

Oferujemy szeroki wachlarz produktów drzewnych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, stale poszerzamy naszą ofertę. Znajdziesz w niej: surowe, lakierowane i perforowane płyty pilśniowe, nieobrzynaną i obrzynaną tarcicę drzew iglastych i liściastych, surowe i laminowane płyty wiórowe, drewno kominkowe, płyty MDF, HDF i OSB, zrębki, trociny, wałki ogrodowe i korę drzewną. Oferujemy także obrzeża z PCV i ABS.

Istotnym działem w naszym katalogu są sklejki. Przygotowaliśmy sklejki brzozowe, sosnowe, bukowe oraz wyroby z mieszanych gatunków drewna. Produkujemy sklejki filmowane: melaminowe i fenolowe. W Twoje ręce oddajemy sklejki antypoślizgowe, wodoodporne, trudnopalne, wzmacniane aluminium. Kupisz u nas sklejki szalunkowe, boazeryjne, szkutnicze i wiele innych.

Rozwiązujemy problemy z transportem

Kupiłeś sklejki sosnowe grubowarstwowe, ale okazało się, że nie zmieścisz ich w samochodzie? To nie kłopot bowiem istnieje możliwość rozkroju sklejki na miejscu. Wyposażyliśmy nasz oddział w sterowane elektrycznie pilarki formatowe. Dzięki temu możemy przyciąć płytę na wymiar lub przeciąć produkt, aby ułatwić Ci jego transport. Obróbka wykonywana przez doświadczonych pracowników przebiega szybko i sprawnie, jej efektem jest precyzyjne cięcie. Jeśli płyta wiórowa albo sklejka grubowarstwowa nie mieści się w samochodzie, ale nie chcesz jej rozcinać, istnieje możliwość transportu. Warunki dostawy negocjujemy indywidualnie z każdym Klientem. Zależą one od wielkości i zakresu zamówienia. Towary z magazynu dowieziemy pod wskazany adres w ciągu 24 h, materiały zlecone do produkcji — po ich wytworzeniu.

Okleinujemy krawędzie wąskich płaszczyzn

W Oddziale Handlowym w Łodygowicach istnieje możliwość oklejenia krawędzi płyt obrzeżami ABS, PCV lub naturalnymi okleinami o maksymalnej grubości 60 mm. Podczas okleinowania wąskich płaszczyzn używamy klejów typu EVA i PUR.

Doradzamy najlepsze rozwiązania

Zastanawiasz się: wybrać sklejki melaminowane czy fenolowane? Potrzebujesz pomocy w zakupie płyty OSB? Masz pytania związane z naszym asortymentem? Zadzwoń lub wypełnij dostępny na stronie formularz – chętnie pomożemy i doradzimy w każdej kwestii związanej z produktami drzewnym. Możesz też, zamiast dzwonić, odwiedzić jedną z naszych placówek — tak, jest możliwość wyboru oraz doradztwa w zakupie sklejek na miejscu.

Jesteśmy blisko Ciebie

Produkty Paged możesz kupić w Oddziałach Handlowych w całym kraju. W województwie śląskim zapraszamy do Łodygowic na ulicę Żywiecką 66 lub do Tych na ulicę Przemysłową 55.