Kontakt

Oddział Handlowy
Inowrocław
ul. Budowlana 29
88-100 Inowrocław
woj. kujawsko-pomorskie

+48 783 888 871
+48 52 353 35 06
[email protected]

Oddział Handlowy


Paged Trade to marka, która istnieje na polskim ryku od wielu dekad. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą materiałów drewnopochodnych. Chcąc kupić nasze produkty w województwie kujawsko-pomorskim, odwiedź Inowrocław.

Duży wybór sklejek, płyt i innych produktów drzewnych.

Jednym z głównych obszarów naszej działalności są sklejki. Oferujemy bogaty wachlarz produktów o różnym zastosowaniu. Kupisz u nas sklejki szalunkowe, boazeryjne, szkutnicze, wzmacniane metalem sklejki na stolarkę otworową czy wykorzystywane w branży budowlanej i transportowej sklejki antypoślizgowe. Przygotowaliśmy sklejki filmowane, które dzielimy na sklejki melaminowane oraz produkty z filmem fenolowym. Znajdziesz tutaj też sklejki wodoodporne, trudnopalne, przeznaczone do cięcia laserowego. Proponujemy jednorodne sklejki brzozowe, sosnowe i bukowe oraz produkty wykonane z mieszanych gatunków drewna.

Inną ważną grupą oferowanych u nas produktów są płyty drewnopochodne. W Składzie Handlowym możesz nabyć płyty: wiórowe – laminowane i surowe, pilśniowe – surowe, lakierowane i perforowane, stolarskie, MDF, HDF, OSB. Proponujemy płyty wykonane z drewna drzew iglastych i liściastych. Obok sklejek i płyt w naszej placówce kupisz też nieobrzynaną i obrzynaną tarcicę, trociny, zrębki, korę drzewną i drewno kominkowe. W ofercie posiadamy obrzeża z PCV i ABS.

Usługi cięcia płyt

W naszym kujawsko-pomorskim oddziale istnieje możliwość rozkroju sklejki na miejscu, prostego i kątowego cięcia płyt na wymiar oraz przecięcia płyty do transportu. Obróbka, dzięki pilarkom formatowym wyposażonym w docisk i sterowanie elektryczne obsługiwanym przez doświadczonych pracowników, przebiega sprawnie i szybko, a efektem są precyzyjnie wykonane cięcia.

Okleinowanie obrzeży

W Oddziale Handlowym Paged w Inowrocławiu oferujemy usługi okleinowania płyt. Dzięki nowoczesnym maszynom oklejamy krawędzie wąskich płaszczyzn obrzeżami ABS, PCV, oraz okleinami naturalnymi o maksymalnej grubości 60 mm. Do okleinowania wykorzystujemy kleje typu EVA i PUR.

Usługi transportowe

Istnieje możliwość transportu zakupionych u nas materiałów. Warunki dostawy zależą od wielkości i zakresu zlecenia. Produkty dostępne w magazynie dostarczamy w ciągu 24 godzin. W przypadku towarów na zamówienie – termin dostawy wydłuża się o czas ich produkcji.

Profesjonalne doradztwo

Nie wiesz, czy wybrać sklejki sosnowe grubowarstwowe, czy sklejki sosnowe cienkowarstwowe? Zastanawiasz się nad rodzajem tarcicy? Nie umiesz zdecydować, którą płytę stolarską wybrać? Nie jesteś pewien, czy znajdziesz w naszym składzie potrzebne Ci materiały? Odpowiadamy: tak, jest możliwość wyboru oraz doradztwie w zakupie sklejek na miejscu. Przychodząc do nas, nie musisz być ekspertem. Doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy doradzą i pomogą Ci wybrać rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Oddział Handlowy w województwie kujawsko-pomorskim

Inowrocław, ulica Budowlana 29 – pod tym adresem znajdziesz nasz oddział w województwie kujawsko-pomorskim. Sklejka grubowarstwowa, płyta wiórowa, drewno kominkowe – w tym oddziale kupisz materiały drewnopochodne każdego rodzaju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wizyty w oddziale.