Kontakt

Oddział Handlowy
Jawor
ul. Kuziennicza 5
59-400 Jawor
woj. dolnośląskie

+48 785 557 008
[email protected]

Oddział Handlowy


Szukasz płyty MDF? Chcesz kupić sklejki sosnowe grubowarstwowe? Potrzebujesz desek albo drewna kominkowego? Wszystkie te i wiele innych materiałów drewnopochodnych znajdziesz w Oddziale Handlowym Paged w miejscowości Jawor przy ulicy Kuzienniczej 5. Od dziesięcioleci zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyrobów drzewnych. Zakłady produkcyjne

Sklejka Jawor

Oddział Handlowy Paged w Jaworze wyposażony jest w najnowocześniejszy park maszynowy, który obsługują doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy. Do wyrobu naszych produktów używamy wyłącznie dobrego gatunku drewna. Dzięki temu marka Paged od lat słynie z wysokiej jakości wyrobów, które możesz kupić w rozsianych po całej Polsce składach.

Katalog naszych produktów otwierają sklejki. Proponujemy wyroby wodoodporne, trudnozapalne, antypoślizgowe, wzmocnienie metalem oraz przeznaczone do cięcia laserem. Produkujemy sklejki filmowane melaminowe i fenolowe. W naszej ofercie znajdziesz sklejki brzozowe, sosnowe, budkowe oraz wykonane z mieszanek różnych gatunków drewna.

Obok sklejek istotnym obszarem naszej produkcji są płyty drewnopochodne. Przygotowaliśmy płyty stolarskie, MDF, HDF, OSB, surowe, lakierowane i perforowane płyty pilśniowe oraz surowe i laminowane płyty wiórowe.

Znajdziesz u nas nieobrzynaną i obrzynaną tarcicę z drzew iglastych i liściastych, zrębki, trociny, wałki ogrodowe, korę drzewną oraz drewno kominkowe.

Oferujemy szeroki wybór materiałów drewnopochodnych wykorzystywanych w wielu branżach. Płyty MDF służą do wyrobu mebli. Z płyt HDF produkowane są panele podłogowe. Sklejki szalunkowe to nieocenieni pomocnicy na placach budowy. Sklejki antypoślizgowe służą jako podłogi w pojazdach i naczepach. Ze sklejek szkutniczych korzysta branża stoczniowa. Kora drzewna i trociny wykorzystywane są w ogrodnictwie. Drewno kominkowe pozwala ogrzać prywatne domy.

Nie wiesz, na jaki gatunek drewna się zdecydować? Zastanawiasz się, czy lepszym wyborem są sklejki sosnowe cienkowarstwowe, czy fornir? Nie umiesz podjąć decyzji co do materiału na meble? Chcesz wiedzieć, czym różnią się sklejki melaminowane od fenolowanych? Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na każde Twoje pytanie i doradzą optymalne rozwiązania. Możesz skontaktować się z nami za pomocą dostępnego na stronie formularza lub telefonicznie. Czy znajdziesz w składzie odpowiednie materiały i pomoc? Tak, jest możliwość wyboru oraz doradztwa w zakupie sklejek na miejscu.

Kupiona w naszym oddziale sklejka grubowarstwowa nie mieści się w Twoim samochodzie? Nie musisz się martwić — istnieje możliwość rozkroju sklejki na miejscu. Dzięki temu jej transport nie sprawi Ci kłopotu. Nasz oddział w Jaworze wyposażony jest w sterowane elektrycznie pilarki formatowe. Z ich pomocą wykwalifikowani pracownicy przytną płytę na wymiar lub rozetną, aby ułatwić Ci jej transport. Oferujemy cięcie proste i kątowe. Obróbka materiałów w naszym składzie jest szybka i precyzyjna.

W dolnośląskim oddziale Paged istnieje możliwość transportu zakupionych u nas towarów. Warunki dostawy zależą od wielkości i zakresu zlecenia. Produkty dostępne w magazynie dostarczamy w ciągu 24 h. Termin dostawy materiałów produkowanych na zamówienie uzależniony jest od czasu potrzebnego do ich wytworzenia.