Kontakt

Oddział Handlowy
Tychy
ul. Przemysłowa 55
43-110 Tychy
woj. śląskie

+48 783 888 836
+48 665 771 649
+48 32 214 66 86
[email protected]

Oddział Handlowy


Jeśli potrzebna Ci jest sklejka grubowarstwowa, szukasz płyty pilśniowej, HDF, tarcicy lub innego materiału drewnopochodnego — zapraszamy do Oddziału Handlowego Paged w Tychach. Znajdziesz tu szeroki wybór produktów drzewnych.

Grupa Paged to holding prężnie działający w wielu sektorach rynku, za segment sklejkowy odpowiada Paged Trade. W naszych oddziałach znajdziesz sklejki brzozowe, bukowe, olchowe, sosnowe oraz inne wykonane z drzew iglastych i liściastych. Nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu branżach: sklejki sosnowe cienkowarstwowe i sklejki sosnowe grubowarstwowe często wybierane są do produkcji mebli, sklejki z aluminiową wkładką sprawdzają się jako materiał w stolarce otworowej, sklejki szalunkowe i boazeryjne wykorzystywane są w budownictwie i wykończeniu wnętrz, sklejki szkutnicze służą branży stoczniowej, a sklejki antypoślizgowe — transportowej. Znajdziesz u nas sklejki: filmowane, wodoodporne, trudnozapalne i przeznaczone do cięcia laserem. Oferujemy ogromny wybór sklejek o różnej grubości, kolorach, właściwościach i zastosowaniu.

Jednak w Paged Trade znajdziesz nie tylko sklejki. Posiadamy równie bogaty asortyment płyt drewnopochodnych. U nas kupisz surowe i laminowane płyty wiórowe, stolarskie z drewna drzew iglastych i liściastych, płyty MDF, HDF i OSB, płyty pilśniowe surowe, lakierowane i perforowane. Przygotowaliśmy nieobrzynaną i obrzynaną tarcicę z drzew iglastych i liściastych. W naszej ofercie znajdziesz wałki ogrodowe, drewno kominkowe, zrębki, trociny i korę drzewną. Proponujemy także obrzeża do oklejania wąskich powierzchni, które wykonano z polichlorku winylu (PCV), bądź terpolimeru akrylonitrylo-butadieno-styrenowego (ABS).

Nie znalazłeś w naszym magazynie interesującego Cię produktu? Nie musisz szukać dalej! Oferowane w składzie materiały są wytwarzane w zakładach przemysłowych Paged. Dzięki temu możemy zlecić produkcję interesującego Cię wyrobu, mamy też pełną kontrolę nad jego jakością. W Paged Trade proponujemy wyłącznie wysokiej klasy produktu, które wytwarzane są w Polsce. Kupując u nas – wspierasz rodzimą gospodarkę.

W naszym oddziale w Tychach nie tylko kupisz produkty – oferujemy także obróbkę materiałów. Jeśli zależy Ci na przycięciu płyty na wymiar lub przecięciu jej dla ułatwienia transportu – odwiedź nasz śląski skład, gdzie istnieje możliwość rozkroju sklejki na miejscu. Fachowi pracownicy i nowoczesne maszyny dają gwarancję szybkiej i precyzyjnie wykonanej obróbki.

W naszym Oddziale Handlowym istnieje możliwość transportu. Jest on wyceniany indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia i zakresu zlecenia. Dostawę produktów dostępnych w magazynie realizujemy w ciągu 24 godzin. W przypadku produkcji na zamówienie – termin dostawy jest wydłużony o czas produkcji.

Nie wiesz, który rodzaj sklejki najlepiej spełni Twoje wymagania? Potrzebujesz porady eksperta i zastanawiasz się, czy możesz podjąć decyzję dopiero w składzie? Tak, jest możliwość wyboru oraz doradztwa w zakupie sklejek na miejscu. Odwiedź nasz oddział mieszczący się pod adresem: Tychy, ulica Przemysłowa 55 i zasięgnij porady naszych wykwalifikowanych pracowników.