Kontakt

Oddział Handlowy
Łódź
ul. Przybyszewskiego 176/178
93-120 Łódź
woj. łódzkie

+48 783 888 812
[email protected]

Oddział Handlowy


Sklejka grubowarstwowa, płyta wiórowa czy drewno kominkowe — w Oddziale Handlowym Paged w Łodzi znajdziesz każdy rodzaj wyrobów drzewnych. Od dziesięcioleci prowadzimy produkcję i sprzedaż materiałów drewnopochodnych. Oferujemy wyroby najwyższej jakości. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów, dlatego udostępniamy nie tylko bogaty asortyment, ale proponujemy także usługi obróbki i transportu zakupionych u nas materiałów.

Szeroka oferta płyt drewnopochodnych

Łódź, ulica Przybyszewskiego 176/178 – pod tym adresem znajdziesz olbrzymi wybór różnorodnych produktów, których głównym materiałem jest drewno. W naszych magazynach znajdziesz płyty stolarskie z drewna iglastego i liściastego, MDF, HDF, OSB, laminowane i surowe płyty wiórowe, perforowane, lakierowane i surowe płyty pilśniowe, tarcicę nieobrzynaną i obrzynaną z drzew iglastych i liściastych, drewno kominkowe, wałki ogrodowe, zrębki, korę drzewną i trociny. Przygotowaliśmy też obrzeża wykonane z PCV i ABS.

Sklejki dla każdej branży

Jednym z głównych obszarów naszej działalności są sklejki. Proponujemy ogromny wybór różnorodnych produktów tego typu. U nas nabędziesz sklejki brzozowe, olchowe i wykonane z innych gatunków drzew liściastych. W Twoje ręce oddajemy także sklejki z drewna drzew iglastych, między innymi cieszące się dużą popularnością sklejki sosnowe cienkowarstwowe i sklejki sosnowe grubowarstwowe. W branży budowlanej z pewnością sprawdzą się sklejki szalunkowe i boazeryjne. Przy budowie łodzi i jachtów przydatne są sklejki szkutnicze. Natomiast w transporcie sprawdzają się sklejki antypoślizgowe. Przygotowaliśmy sklejki melaminowane, fenolowane, wodoodporne, trudnozapalne, z aluminiową wkładką oraz przeznaczone do cięcia laserowego.

Profesjonalna obsługa i komfortowe zakupy

Jakość materiałów i wygoda Klientów to dwie wartości, którymi kierujemy się w naszej działalności. Przychodząc do nas, nie musisz być ekspertem – doradzimy Ci właściwe rozwiązanie. Czy możesz zdecydować się na konkretny produkt dopiero w składzie? Tak, jest możliwość wyboru oraz doradztwa w zakupie sklejek na miejscu.

Usługi obróbki płyt i okleinowania obrzeży

W naszym łódzkim oddziale istnieje możliwość rozkroju sklejki na miejscu. Dzięki nowoczesnym maszynom i wykwalifikowanej kadrze usługa przebiega szybko i sprawnie, a cięcie jest precyzyjne. Usługa obróbki obejmuje cięcie płyt na wymiar, przecinanie w celu łatwiejszego transportu oraz okleinowanie obrzeży.

Dowóz w ciągu 24 h

Istnieje możliwość transportu zakupionych u nas towarów. Warunki dostawy określane są indywidualnie i zależne od wielkości i zakresu zlecenia. Przy dużych zamówieniach proponujemy transport gratis. Towary dostępne w magazynie dostarczamy w ciągu 24 godzin pod wskazany adres. W przypadku zlecenia produkcji termin dostawy jest uzależniony od czasu wytworzenia produktów.

Niezależnie, czy chcesz kupić sklejki filmowane, płyty OSB czy korę drzewną – zapraszamy do naszego oddziału w Łodzi. Znajdziesz tu profesjonalną obsługę i ogromny wybór materiałów drewnopochodnych.