Kontakt

Oddział Handlowy
Morąg
ul. Żeromskiego 27
14-300 Morąg
woj. warmińsko-mazurskie

+48 783 233 733
+48 89 757 55 90
[email protected]

Oddział Handlowy


W Oddziale Handlowym w Morągu oferujemy artykuły drewnopochodne produkowane w zakładach przemysłowych Paged. Jeśli szukasz płyty wiórowej, potrzebne Ci są sklejki melaminowane, albo tarcica sosnowa – odwiedź nasz skład. Znajdziesz w nim bogatą ofertę płyt, sklejek i innych produktów drzewnych.

Szeroka oferta sklejek

Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest produkcja i sprzedaż sklejek. Wśród proponowanego asortymentu znajdziesz sklejki brzozowe, bukowe, sosnowe oraz wykonane z mieszanek różnych gatunków drewna. Przygotowaliśmy sklejki filmowane: melaminowe i fenolowe, produkty wodoodporne, trudnopalne, wzmacniane metalem, sklejki antypoślizgowe oraz specjalne produkty przeznaczone do cięcia laserowego. Oferujemy wyroby, które znajdują zastosowanie w różnych branżach, warto wspomnieć sklejki szalunkowe, boazeryjne i szkutnicze.

Bogaty wybór płyt drewnopochodnych

W obszernym katalogu produktów Paged znajdziesz surowe i laminowane płyty wiórowe, OSB, MDF, HDF, płyty stolarskie oraz surowe, lakierowane i perforowane płyty pilśniowe. Proponujemy artykuły z drewna iglastego i liściastego.

Produkty pochodzenia naturalnego i nie tylko

U nas kupisz nie tylko sklejki sosnowe grubowarstwowe, płyty pilśniowe czy MDF, proponujemy też tarcicę, korę drzewną, zrębki, trociny, wałki ogrodowe i drewno kominkowe. W naszej ofercie znajdziesz obrzeża wykonane z polichlorku winylu (PCV) oraz terpolimeru akrylonitrylo-butadieno-styrenowego (ABS).

Usługi obróbki

Oddział w Morągu wyposażony jest w najnowsze pilarki formatowe z dociskiem i sterowaniem elektrycznym, toteż istnieje możliwość rozkroju sklejki na miejscu. Dzięki temu bez trudu zmieścisz ją w samochodzie, co ułatwia transport. Oferujemy też proste i kątowe przycinanie płyt na wymiar. Nowoczesne urządzenia i fachowi pracownicy to gwarancja dobrze wykonanej, sprawnej i szybkiej obróbki materiałów drewnopochodnych.

Usługi transportu

Istnieje możliwość transportu zakupionych u nas produktów. Warunki dostawy negocjowane są indywidualnie i zależą od wielkości oraz zakresu zamówienia. Produkty dostępne w magazynie dostarczamy w ciągu 24 godzin, materiały zlecone do produkcji – w zależności od czasu ich wytworzenia.

Wygodne zakupy i profesjonalne doradztwo

Nie wiesz, czy lepszym rozwiązaniem dla Ciebie będą sklejki sosnowe cienkowarstwowe, czy sklejki brzozowe? Zastanawiasz się, czym różni się sklejka grubowarstwowa od forniru? Masz pytania zawiązane z prezentowanym asortymentem? Zadzwoń lub napisz – nasi specjaliści doradzą i rozwieją wszystkie Twojej wątpliwości. Zastanawiasz się, czy w składzie znajdziesz interesujące Cię materiały? Tak, jest możliwość wyboru oraz doradztwa w zakupie sklejek na miejscu. Nasi eksperci w oddziale doradzą Ci najlepsze rozwiązania czy to dotyczące sklejek, płyt czy innych materiałów.

Jeśli interesuje Cię nasza oferta – odwiedź Morąg. Czekamy na Ciebie przy ulicy Żeromskiego 21. W województwie warmińsko-mazurskim Oddział Handlowy znajdziesz też w Piszu. Serdecznie zapraszamy.