Kontakt

Oddział Handlowy
Opacz-Kolonia / Warszawa
ul. Środkowa 27B
05-816 Opacz-Kolonia / Warszawa
woj. mazowieckie

+48 783 888 859
+48 22 846 85 78
[email protected]

Oddział Handlowy


Warszawa – tutaj mieści się główna siedziba Paged Trade i oddział oferujący szeroką gamę produktów. Płyty wiórowe, MDF, OSB, sklejki filmowane, wodoodporne, szalunkowe, drewno kominkowe, korę drzewną, tarcicę – wszystkie te i wiele innych artykułów znajdziesz w Oddziale Handlowym Paged w Warszawie.

Szerokie zastosowanie naszych produktów

Niezależnie czy jesteś majsterkowiczem, zawodowym budowlańcem, stolarzem czy architektem krajobrazu – u nas znajdziesz wszystkie rodzaje materiałów drewnopochodnych. Przygotowaliśmy niezbędne na każdej budowie płyty OSB i sklejki szalunkowe. Proponujemy Ci płyty wiórowe i MDF szeroko stosowane w meblarstwie. Sklejki antypoślizgowe możesz wykorzystać jako podłogi w pojazdach i naczepach. A kora drzewna posłuży Ci do zabezpieczenia roślin przed mrozem. Materiały drewnopochodne wykorzystywane są w wielu branżach – niezależnie od tego, w której z nich działasz, u nas znajdziesz odpowiednie produkty. Wszystkie oferowane przez Oddziały Handlowe materiały drewnopochodne powstają w zakładach produkcyjnych Grupy Paged. Wybierając naszą firmę – wybierasz wysokiej jakości polskie produkty drzewne.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

Chcesz samodzielnie wykonać ławkę na taras i zastanawiasz się, czy lepszym wyborem są sklejki sosnowe cienkowarstwowe, czy sklejki sosnowe grubowarstwowe? Nie wiesz, czy wybrać surową, czy laminowaną płytę wiórową? Masz pytania związane z oferowanym przez nas asortymentem? A może potrzebujesz fachowej porady? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem dostępnego na stronie formularza. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie pomogą Ci w każdym kłopocie związanym z materiałami drewnopochodnymi

Zapraszamy do odwiedzin w warszawskim oddziale

Wolisz kontakt osobisty? Nie jesteś przekonany do zamówień online i zastanawiasz się, czy decyzję możesz podjąć dopiero w oddziale? Tak, jest możliwość wyboru oraz doradztwa w zakupie sklejek na miejscu. Chcemy zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość obsługi i komfort zakupów, dlatego w naszym mazowieckim składzie istnieje możliwość rozkroju sklejki na miejscu. Usługi obróbki płyt obejmują docinanie ich na wymiar i przecinanie dla ułatwienia transportu. Nowoczesne maszyny i doświadczeni pracownicy to gwarancja sprawnej, szybkiej i precyzyjnej obróbki.
Zapewniany wygodne zakupy i nie tylko… Nie masz odpowiedniego samochodu, którym mógłbyś przewieźć materiały? Z nami nie musisz się martwić. W oddziałach Paged istnieje możliwość transportu.

Sieć oddziałów w całym kraju

Opacz Kolonia, ulica ul. Środkowa 27B lub Warszawa, ul. Matuszewska 14 – pod tymi adresami kupisz: płyty pilśniowe, wiórowe, MDF, sklejki brzozowe, sosnowe, bukowe. Przygotowaliśmy sklejki melaminowane i fenolowane. Nie zależnie czy interesują Cię: sklejka grubowarstwowa, płyta OSB czy tarcica – w naszym asortymencie znajdziesz każdy rodzaj materiałów drewnopochodnych. Odwiedź nasz oddział w Warszawie lub jedną z rozsianych po całym kraju placówek – ich listę znajdziesz Tutaj.

Zapraszamy do Oddziałów Handlowych Paged.