Kontakt

Oddział Handlowy
Otwock
ul. Tysiąclecia 7
05-400 Otwock
woj. mazowieckie

+48 783 888 857
+48 22 779 29 02
[email protected]

Oddział Handlowy


Szukasz płyty pilśniowej? Interesują Cię sklejki melaminowane? A może potrzebujesz surowej płyty wiórowej? Wszystkie te i wiele innych produktów drzewnych znajdziesz w Oddziale Handlowym w Otwocku. Artykuły, które proponujemy, powstają w zakładach produkcyjnych Paged. To wysokiej jakości polskie wyroby.

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom Klientów, udostępniamy szeroką gamę materiałów drewnopochodnych, oferujemy usługi obróbki płyt oraz transportu towarów.

W naszej ofercie znajdziesz płyty: wiórowe, pilśniowe, MDF, HDF, OSB. Proponujemy Ci obrzynaną i nieobrzynaną tarcicę, fornir, drewno kominkowe, wałki ogrodowe, zrębki, trociny i korę drzewną. Znajdziesz u nas artykuły o różnym przeznaczeniu. Produkujemy między innymi sklejki szalunkowe i boazeryjne dla branży budowlanej, sklejki z aluminiowym wzmocnieniem przeznaczone jako materiał na stolarkę otworową, sklejki szkutnicze wykorzystywane przy budowie łodzi i jachtów oraz sklejki antypoślizgowe przydatne w budownictwie i transporcie. Posiadamy bogatą ofertę materiałów dla branży meblarskiej, takich jak płyty stolarskie, MDF, fornir czy sklejka grubowarstwowa. Udostępniamy produkty wykonane z drewna drzew iglastych i liściastych – znajdziesz u nas między innymi płyty i sklejki brzozowe, sosnowe, olchowe czy bukowe.

Jeśli nie wiesz, czym różnią się sklejki sosnowe cienkowarstwowe i sklejki sosnowe grubowarstwowe. Jeśli masz kłopot z wyborem pomiędzy płytą wiórową a MDF. Jeśli chcesz zapytać o kwestie związany z naszym asortymentem lub uzyskać fachową pomoc – skontaktuj się z nami. Możesz to zrobić telefonicznie lub poprzez formularz na stronie internetowej.

Zastanawiasz się, czy w naszym mazowieckim oddziale znajdziesz artykuły prezentowane na stronie www? Tak, jest możliwość wyboru oraz doradztwa w zakupie sklejek na miejscu. Odwiedzając skład mieszczący się pod adresem: Otwock, ulica Tysiąclecia 7 uzyskasz fachową pomoc i wybierzesz odpowiednie materiały.

Obok oferty materiałów drewnopochodnych proponujemy naszym Klientom także obróbkę płyt. W otwockim składzie istnieje możliwość rozkroju sklejki na miejscu oraz przycięcia płyty na wymiar. Dzięki nowoczesnym urządzeniom i narzędziom oraz doświadczeniu pracowników obróbka materiałów przebiega sprawnie i szybko, a jej efektem są dokładnie przycięte powierzchnie.

W Oddziałach Handlowych Paged istnieje możliwość transportu zakupionych u nas materiałów. Warunki dostawy negocjowane są indywidualnie z każdym Klientem. Zależą one do wielkości i zakresu zlecenia. Towary z magazynów dostarczamy pod wskazany adres w ciągu 24 godzin. Termin dostawy artykułów wykonywanych na zamówienie jest uzależniony od czasu ich produkcji.

Chcesz kupić nieobrzynaną tarcicę? Potrzebujesz perforowanej płyty pilśniowej? Interesują Cię sklejki filmowane? A może szukasz kory drzewnej? W naszej ofercie znajdziesz każdy rodzaj materiałów drewnopochodnych. Przekonasz się o tym, odwiedzając mazowieckie Oddziały Handlowe w Otwocku, Warszawie, Halinowie. Zapraszamy do wizyty i zakupów.