Kontakt

Oddział Handlowy
Pisz
ul. Kwiatowa 1
12-200 Pisz
woj. warmińsko-mazurskie

+48 783 888 893
[email protected]

Oddział Handlowy


Szukasz wysokiej jakości tarcicy? Chcesz kupić sklejki antypoślizgowe? Interesuje Cię sklejka grubowarstwowa? A może potrzebujesz perforowanej płyty pilśniowej? Znajdziesz ją w Oddziale Handlowym w Piszu wraz z innymi wyrobami drzewnymi produkowanymi przez zakłady przemysłowe Paged.

Odwiedź nas, jeśli szukasz płyt: MDF, HDF, OSB, stolarskich, surowych bądź laminowanych płyt wiórowych czy perforowanych, lakierowanych lub surowych płyt pilśniowych. W naszej ofercie znajdziesz duży wybór produktów. Proponujemy sklejki brzozowe, sosnowe, bukowe oraz wykonane z mieszanych gatunków drewna. Przygotowaliśmy sklejki wodoodporne, trudnozapalne, wzmacniane metalem, a także sklejki filmowane: melaminowe i fenolowe. Nasza oferta zawiera też zrębki, trociny, korę drzewną i drewno kominkowe. W Paged Trade kupisz nieobrzynaną i obrzynaną tarcicę z drzew iglastych i liściastych. W naszych oddziałach dostępne są też obrzeża do okleinowania wąskich płaszczyzn. Możesz wybrać produkty wykonane z polichlorku winylu (PCV) lub terpolimeru akrylonitrylo-butadieno-styrenowego (ABS).

To Twoje pierwsze zakupy w naszym oddziale? Przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych przez Klientów pyta

Jak wybrać właściwy produkt?

Na początku przygody z branżą drzewną pojawia się wiele pytań: lepsze są sklejki sosnowe cienkowarstwowe, czy sklejki sosnowe grubowarstwowe? Co to jest fornir? Czym różni się płyta wiórowa od MDF? Który gatunek drewna jest najtwardszy? Co oznaczają symbole 1, 2, 3 przy płytach OSB? Czasem nawet obyci z branżą fachowcy mają wątpliwości i potrzebują pomocy w wyborze odpowiednich materiałów. Jeśli chcesz fachowej rady lub masz pytania związane z naszym asortymentem – zadzwoń, uzupełniaj formularz na stronie www lub odwiedź odział w miejscowości Pisz.

Czy mogę zdecydować o kolorze produktu i liczyć na pomoc w wyborze?

Tak, jest możliwość wyboru oraz doradztwa w zakupie sklejek na miejscu. W naszym asortymencie znajdziesz produkty o różnych barwach, między innymi sklejki melaminowane dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Nasi pracownicy chętnie pomogą i doradzą Ci we wszystkich kwestiach związanych z dostępnymi w ofercie produktami.

Czy istnieje możliwość przycięcia płyty na wymiar?

W oddziale w Piszu nie tylko kupisz sklejki szalunkowe, płyty pilśniowe, drewno kominkowe i inne materiały drewnopochodne – możesz także skorzystać z usług ich obróbki. Istnieje możliwość rozkroju sklejki na miejscu, dzięki czemu z łatwością zmieścisz ją w swoim samochodzie. Oferujemy także proste i kątowe przycinanie płyt na wymiar.

Czy można zamówić transport produktów?

Nie masz odpowiedniego pojazdu, aby przewieźć kupione u nas produkty? Nie musisz się martwić — w składzie w Piszu istnieje możliwość transportu. Jego warunki ustalane są indywidualnie i zależą od wielkości oraz zakresu zlecenia. Towary z magazynu dostarczamy w ciągu 24 godzin. Termin dostawy artykułów produkowanych na zamówienie jest uzależniony od czasu, który potrzeba na ich wytworzenie.

Jakie jest adres warmińsko-mazurskich Oddziałów?

W województwie warmińsko-mazurskim funkcjonują dwie nasze placówki w Morągu i Piszu. Oddział piski znajduje się przy ulicy Kwiatowej 1.